Adattárház fejlesztő & Üzemeltető

  • Cég neve

    LVC Diamond Kft.

  • Munkavégzés helye

    1088 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • ADATTÁRHÁZ BI MSSQL
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • töltési logikák, adattáblák, adatpiacok tervezése és fejlesztése,
  • lekérdezések optimalizálása,
  • eseti lekérdezések készítése,
  • elvégzett feladatok dokumentálása,
  • üzemeltetési dokumentációk készítése,
  • fejlesztési folyamatok javítására javaslatok megtétele,
  • szoros együttműködés a BI csapat többi munkatársával és napi, illetve heti szintű kapcsolattartás az üzleti és egyéb szakterületek vezetőivel, üzleti elemzőivel,
  • közvetlen riportálás a BI csapat vezetőjének.

Elvárások

  • felsőfokú informatikai és/vagy gazdasági végzettség,
  • legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalat,
  • kiemelkedő probléma megoldási készség,
  • MSSQL beható ismerete,
  • naprakész a tervezés és fejlesztés legjobb gyakorlataival,
  • képes tanulni és gyorsan reagálni a gyorsan változó üzleti környezetre,
  • jó konfliktuskezelési képesség,
  • önálló, proaktív, felelősségteljes munkavégzés,
  • magabiztos angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • minőségi munkakörnyezet,
  • hosszútávú fejlődési lehetőség a szakmában,
  • kiemelkedő bérezés,
  • SZÉP kártya juttatás,
  • HO lehetőség.

Céginformáció

Budapesten 5 földi kaszinót, 2 online kaszinót, valamint online sportfogadást működtető
LVC Diamond Kft. keresi új munkatársát
Adattárház fejlesztő & Üzemeltető pozícióba

Elsődleges feladat az LVC Diamond Kft. adattárház rendszerének fejlesztése és üzemeltetése MSSQL alapon valamint az adattárházhoz kapcsolódó de adattárházon kívüli egyéb fejlesztések (pl.: adatelhozó csatornák, adatbetöltők, stb…) továbbfejlesztése, újak megvalósítása és ezek fejlesztő oldali üzemeltetése.
Feladatod lesz továbbá az üzleti igények felmérésében, értelmezésében és technikai lefordításában történő részvétel, a megfogalmazott igények alapján a forrásrendszerek adatainak és adatköreinek azonosítása, az elvárt riportokhoz kapcsolódó adatmodellezés valamint az adatpiacok tervezése, építése, fejlesztése.

A "jelentkezem" gombra kattintás után csatolja fényképes önéletrajzát a jelentkezéshez!